C O D F R I E N D

Yükleniyor...

Web üzerinde varlığını ve profilini artırmak isteyen her ölçekten şirketler için; en uygun, en profesyonel ve en son HTML5 ve CSS3 teknikleri kullanılarak güncel teknoloji ile yenilikçi profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz.
Profesyonel web tasarım şirketinizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla web sitelerine olan önem artmıştır. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce web sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtmalı ve kaliteli bir tasarımı olmalıdır.
Alanlarında uzman kadromuz ile şirketinizi bir bütün olarak ele alıp web tasarımınızın şirketinizi yansıtmasına özen gösteriyoruz. Geliştirilebilir yazılım alt yapısıyla sonradan çıkabilecek tüm web yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Responsive web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayın.CodFriend Web Tasarım Yönetim Paneli ile web sitenizi her yerde yönetin.

Web sitenizin yönetim paneli sitenizi internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yönetebilmenize olanak tanır.
Web tasarım yönetim paneli, bir web sitesindeki tüm ihtiyaçlar gözönünde bulundurularak hazırlanmış ve en güncel yazılım dili ile kodlanması yapılmış, kullanıcı alışkanlıkları göz önüne alınarak tasarlanmıştır.
Yönetim paneli aracılığıyla web sitenize içerikler, kategoriler, ürünler, bannerlar, reklamlar, haberler duyurular, kullanıcılar, site ayarları gibi içerikleri hiç bir teknik bilgi gerektirmeden ekleyebilir, yönetebilirsiniz.