C O D F R I E N D

Yükleniyor...

Kurumsal Portal Çözümlerimiz ile şirket içi verimliliği arttırmayı, çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, kurum içi iletişim sayesinde çalışanların birbirleri ile bağlantısını kurmayı hedeflemekteyiz.

Bir çok portal projesine imza atan uzman kadromuz ile, kullanıcı deneyimlerini yaşadık ve çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Kurumsal firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda oluşturduğumuz Kurumsal portallar sayesinde, kurum içi çalışanların ve dış iştirak firma çalışanlarının birbirleriyle iletişimini sağlıyor, bir çok işin daha kolaylaştırılması için uygulama modülleri hazırlıyoruz.

Kullandığınız insan kaynakları yazılımları ve diğer programlar ile entegrasyon sağlayıp gerekli bilgileri, otomatik olarak istenilen kişilere gösterebiliyor, iş akışını kolaylaştırıyoruz.

Dosya sistemleri sayesinde, tüm bilgilere erişimi kolaylaştırıyoruz. Yetki mekanizmaları ile bu yapıları destekliyor, çalışanın sadece kendine veya gruba özel bilgileri görebilmesini sağlıyoruz.

Etkinlik yönetimi sayesinde, kurum içi düzenlenen etkinlikleri ve toplantıları kullanıcılara bildirebiliyoruz.

Anketler sayesinde kullanıcı görüşlerini toplayıp, şirket içi düzenlemelerinizi yapabilir, rapor olarak çekebiliyorsunuz.

Bayi bilgilerinizi ve göz önünde olmasını istediğiniz bilgilere anında erişim sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca geliştirilebilir yapımız ve daha bir çok özellik ile kurumsal portal çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.Portalların Başlıca Amaçları:

İlgili Bilgiye anında ulaşım olanağı Verim artışı
Son kullanıcıya zaman tasarrufu sağlama
Daha iyi ve hızlı karar verebilme
Çalışanlarla etkili iletişim sağlama
Daha etkin iş birliği sağlama
Rekabet avantajı yaratma
Tedarikçiler ve iş ortaklarıyla etkin iletişim
Bilgi teknolojisi açısından ihmal edilmiş işleri azaltmaSüreç ve Proje Yönetim Sistemi

İş hayatında işlerin her geçen gün artması, beraberinde bir çok operasyonel iş yükü getirmektedir. Bir projenin başlangıcından sonuna kadar devam eden bu süreç içerisinde iletişim güçlükleri, zamana uyma çizelgeleri, projenin detayları, projeye ait görevlerin bir portal içerisinde tutulması gerekmektedir.

CodFriend olarak işlerinizi kolaylaştıracağımızın garantisini veriyoruz.

Proje yönetim çözümlerimiz sayesinde, çalışanlarınızın anlık olarak hangi projede, hangi görevde ve projenin hangi durumda olduğunu görebilirsiniz. Yeni proje oluşturup, yeni görevler ekleyebilirsiniz.

Proje ve görevlerin fiyatlandırmalarını tutabilirsiniz.

Proje kullanıcı grupları oluşturup, tüm proje çalışanlarına bilgilendirme mailleri atayabilirsiniz.

Toplantılarınızı yönetebilirsiniz.

Dosya yönetimi sistemi sayesinde projelerin eklerini ve ihtiyaçlarını ekleyebilirsiniz.

Çalışanlarınızın performanslarını değerlendirebilirsiniz.